Denmark

In the following towns you can find schools, that participate in the Smokefree Class Competition.






































































































































































































































































































Town School Class Street Teacher E-Mail
1307 København K Sølvgades Skole 7 u Sølvgade 16 Birger Madsen
1451 København K Sankt Petri Skole 7 Larslejsstrædet 5 Gunhild Juhr [email protected]
1663 København V Oehlenschlægersgades Skole 7 u Oehlenschlægersgde 55 Erik Rosgaard [email protected]
1812 Frederiksberg C Frederik Barfod 7 Kochsvej 36 Ellen Friling [email protected]
2000 Frederiksberg Johanneskolen 8 d Troels-Lundsvej 15 Kate Nordborg
Skolen på Duevej 8 a Duevej 63 Sussi Sjøholm
Skolen på La Coursvej 7 b la Coursvej 2 Tove Kjeldsen
2100 København Ø Den Marokkansk-Danske Skole 7 Rønnegade 5 Helle Langgaard
Øster Farimagsgade Skole 7 v Øster Farimagsgade 40 Mirja Weiss Andersen [email protected]
Øster Farimagsgade Skole 8 v Øster Farimagsgade 40 Marianne Wolter
Strandvejsskolen 7 v Sionsgade 1 Kay Petersen [email protected]
2100 København Ø. Ingrid Jespersens Gymnasieskole 7 c Ndr. Frihavnsgade 9-11 Susse Brandt
Kildevældsskolen 8 v Bellmansgade 5a Karin Dittlav Jensen [email protected]
Sortedam Skole 7 u Sortedam Dossering 97 Susanne Jacobsen
2200 København N Sankt Ansgar Skole 7 y Nørrebrogade 27 Marianne Linnetved [email protected]
Sjællandsgades Skole 8 u Sjællandsgade 10 Krisansson [email protected]
2200 København N. Dia-Privatskole 8 a Skt. Hansgade 25 Henrik Hare [email protected]
2300 København S. Sundbyøster skole 8 u Smyrnavej 5-7 Jan Stanek
2300 København S Dyvekeskolen 7 v Remisevej 16 Dan Jensen 7v.01/[email protected]
Filipskolen 7 Amagerbrogade 1, st. Solrun Koivuneva [email protected]@dk
2400 København NV Grøndalsvænget Skole 7 u Rørsangervej 29 L. Palmquist
Grundtvigskolen 8 u Magistervej 4 Kåre Rønhede [email protected]
Haldbergskolen 7 y Frederiksborgvej 216 Christina Trojahn/Melanie Andersen [email protected]
Holbergskolen 7 u Frederiksborgvej 216 Vivi Andersen
Holbergskolen 7 v Frederiksborgvej 216 Pernille Cramer og Erik Rasmussen
2500 Valby Ålholm Skole 7 u Vibeholmen 1 Anette Henriksen
Freinetskolen 7 Vlby Langgade 117 A Rikke Strandgård
2600 Glostrup Nordvangskolen 8 d Sofielundsvej 120 Lisbeth Brandis [email protected]
Skovvangskolen 8 b Egeskoven 27 Tine Petersen
Skovvangsskolen 7 b Egeskoven 27 E. Dyrmose
Søndervangskolen 7 b Florasvej 2 Marianne Elgård
2605 Brøndby Nørregårdsskolen 7 b Horsedammen 42 AG
2610 Rødovre Rødovre Skole 7 b Rødovrevej 139 Preben Toft
2620 Albertslund Birkelundskolen 7 c Nr. Boulevard 57 Ellen M. Jørgensen
Teglmoseskolen 8 b Gammel Landevej 25 Susanne Jensen
Teglmoseskolen 7 a Gl. Landevej 25 Kirsten Jordy
2625 Vallensbæk Pilehaveskolen 7 a Horsbred 197 A Mogens Larsen
Pilehaveskolen 7.a Horsbred 197 A Mogens Larsen
2630 Taastrup Gadehaveskolen 8 h Gadehavegårdsvej 1 Palle Holck
Sankt Pauls Skole 7 a Frøgaard Alle 8 Jette Pehrsson
Taastrup Realskole 8 b Elme Allé 17-21 Helle Krabbe [email protected]
2630 Tåstrup Sengeløseskole 7 a Spangåvej 10 John Scott sengeloese.skole.4a/[email protected]
Sengeløseskole 7 b Spangåvej 10 Sanne Bording sengeloese.skole.4b/[email protected]
Vestegnens Privatskole 7 Kirkevej 4 Lars Gunnar [email protected]
2635 Ishøj Ishøj Skole 7 b Ishøj Bygade 74 Anne-Marie Wibrand og Claus Rasmussen
Ishøj Skole 8 b Ishøj Bygade 74 Torben Johansen [email protected]
Strandgårdskolen 7 b Ishøj Søvej 2 Annette Petersen [email protected]
Strandgårdskolen 8 b ishøj Søvej 2 Ellen Weidich [email protected]
Vibeholm Skolen 8 a Vibeholms Vænge 129 Hans Staalfeldt
2640 Hedehusene Charlotteskolen 7 e Charlottegårdsvej 1 Christian Severin
Fløng Skole 7 a Fløng Byvej 24 Kirsten Petersen
Reerslev Skole 7 Tingstedvej 40 Jane Thomassen
2650 Hvidovre Avedøre Skole 7 a Frydenhøjstien 2-6 Connie Enghardt Avedoere skole [email protected]
Avedøre Skole 7 b Frydenhøjstien 2-6 Preben Aslak
Avedøre Skole 7 c Frydenhøjstien 2-6 Birgit Chiappini
Dansborg Skole 7 a Sollentuna Alle 6 Marianne Høiby [email protected]
Enghøj Skole 7 a Bødkerporten 6 a Kaksi
Engstrandskolen 8 c Hvidovrevej 440 Lisbeth Kjær [email protected]
2670 Greve Hedelysskolen 7 c Dønnergaards Alle 30 Henrik Fenger-Eriksen
Krogårdskolen 7 b Skoleager 1 Elisabeth Gjerløv [email protected]
2680 Solrød Str. Munkekærskolen 7 b Tjørnholmvej 10 Annette Møller [email protected]
2680 Solrød Strand Jersie Skole 7 c Åsvej 5 Tana Siiger
Munkekærskolen 7 c Tjørnholmvej 10 Anne Mette Wilson
2690 Karlslunde Karlslunde Skole 7 b Karlslunde Landevej 22 B Birgitte Brozek [email protected]
2700 Brønshøj Bellahøj Skole 8 v Svenskelejren 18 Bente Fiber [email protected]
Bellahøj skole 8u Svenske Lejren 18 Jorun G.Sørgård
2720 Vanløse Hyltebjerg Skole 8 v Hanstholmvej 10 Kaj Lauritsen
2730 Herlev Engskolen 8 b Engskolevej 1 Merete Kvetny [email protected]
Gl. Hjortespringskole 8 b Gl. klausdalsbrovej 460 Anja Gorrell [email protected]
Gl. Hjortespringskolen 7 a Gl. Klausdalsbrovej 460 Helle Malthesen
Herlev Privatskole 8 Gl.Klausdalsbrovej 500 Maria Ekberg
2740 Skovlunde Rosenlundskolen 7 b Ejbyvej 47 Mette Kikkenborg
Rosenlundskolen 7 c Ejbyvej 47 Jesper Hersløv [email protected]
2750 Ballerup Egebjerg Skolen 8 a Egebjergvand 80 Henriette Lassen
Hedegårdsskolen 8 b Magleparken 8 Ragnhild Kamp
Østerhøj Skole 7 a Klakkebjerg 2 Birgitte Rugh [email protected]
Parkskolen 7 a Gl. Rådshusvej 13 Dorte Christensen
Rugvænget Skole 7 b Rugvænget 10 Annelise Abrahamsen Rugvaengets skole [email protected]
2760 Måløv Måløv Skole 7 c Kratvej 14 Bach og Jacobsen
2765 Smørum Balsmoseskolen 7 a Æblevangen 126 J.O.
Balsmoseskolen 7 b Æblevangen 126 Hans Bindslev
Boesagerskolen 7 b Flodvej 89 Lone Kolter [email protected]
2770 Kastrup Pilegårdsskolen 7 d Ole Klokkersvej 17 Karin Andersen [email protected]
2791 Dragør Skolen ved Vier Diget 7 a Vierdiget 2 Birgit Vibæk
St. Magleby Skole 7 a Kirkevej 8 Jeanette Skibye
2800 Lyngby Billums Privatskole 7 Buddingevej 6 Britt Issing Rasmussen [email protected]
Billums Privatskole 8 Buddingevej 6 Britt I. Rasmussen [email protected]
Engelsborgskolen 7 b Engelsborgvej 66 Pia Andersson [email protected]
Engelsborgskolen 7 c Engelsborgvej 66 Christina Johnsen
Lindegårdsskolen 7.a Lyngbygårdsvej 37-39 Christian Bak [email protected]
Lindegårdsskolen 7.b Lyngbygårdsvej 37-39 Gitte Martens [email protected]
Trongårdsskolen 7 a Trongårdsvej 50 Mette Schmidt Olsen
Trongårdsskolen 7 b Trongårdsvej 50 Kirsten Nielsen [email protected]
2820 Gentofte Bakkegårdsskolen 7 a Skolebakken 20 Pia Kelly [email protected]
Bakkegårdsskolen 8 b Skolebakken 20 Lone Fischer Thomsen
Busses Skole 7 Mosebuen 1 Peter Steffensen [email protected]
Gentofte Skole 7 a Baunegårdsvej 33 Anne Pontoppidan
Tjørnegårdsskolen 8 c Brogårdsvej 64 Inger-Margrethe Bochierneck
2830 Virum Kongevejens Skole 7 a Kongsvænget 10 Rikke Gjerlufsen [email protected]
2840 Holte Dronninggårdsskolen 7a Rønnebærvej 33 Michael Toubro
2850 Nærum Nærum Skole 7 a Fruerlund 9 Lise Engquist [email protected]
2860 Søborg Høje Gladsaxe Skole 8 a Skolesvinget 10 Steen Kirketerp [email protected]
Kvikmarkens Privatskole 7 y Kvikmarken 7-9 Anette Steenberg [email protected]
Munkegårdsskolen 8 a Vangedevej 178 Kirsten Høgenhaug
Søborg Skole 7 d Frødings Allé 1 Dorte Vestergaard Hansen [email protected]
2950 Vedbæk Trørødskolen 7a Gl. Holtevej 2 Ove Gaihede
2960 Rungsted Kyst Rungsted Private Realskole 7 y Vallerød Banevej 23 Mette Greve
Rungsted Skole 7 a Ø. Stationsvej 1 A SL [email protected]
2970 Hørsholm Hørsholm Lille Skole 7 rosa Højskolevej 11 Nanna Lapain [email protected]
Usserød Skole 8 b Gammel Byvej 10 Ernst Freiberg [email protected]
2980 Kokkedal Egedalsskolen 7 d Holmegårdsvej Elisabeth og Johnny
Egedalsskolen 7 e Holmegårdsvej 101 Erik Veje Rasmussen
Holmegårdsskolen 7 a Holmegårdsvej Ib Fromberg
2990 Nivå Niverødgårdskolen 7 a Mariehøj 501 Lis Paludan [email protected]
Niverødgårdskolen 7 b Mariehøj 501 Helle Albin [email protected]
3000 Helsingør Nordvestskolen 7 d Blichersvej 121 Anne-Marie B. Gludsted
3050 Humlebæk Langebjergskolen 7 a Langebjergvej 401 Kim Nielsen
3100 Hornbæk Hornbæk Skole 7a Søren Kannesvej 6 Lisbeth McFarlane [email protected]
Hornbæk Skole 8 b Søren Kannesvej 6 Inge Knudsen [email protected]
3140 Ålsgårde Hellebæk Skole 7 d Skåningevej Lisbeth Kongsted
3200 Helsinge Helsinge Realskole 7. 1 Nygade 28 Dorte Tobberup
Tofteskolen 7 ax Skovgårdsvej 17 Hanne Stillits [email protected]
3230 Græsted Blistrup Skole 7 a Toftegårdsvej 31 Eva Rühmann
Blistrup Skole 7 b Toftegårdsvej 6, Udsholt Merete Hauerslev [email protected]
Græsted Skole 7 b Stationsvej 10 Bodil Bjørnlund
3300 Frederiksværk Kregme Skole 7 a Brederødvej 40 Jesper Pinderup [email protected]
Magleblikskolen 8 c Sportsvej 15 Aase Lauritsen
3390 Hundested Lerbjergskolen 7 a lerbjergvej 1 H.C. Aktor
Lerbjergskolen 7 b Lerbjergvej 1 Marianne Korsgaard [email protected]
Storebjergskolen 7 a Birkevej 3 Dorrit Krogh
3400 Hillerød Ålholmskolen 7 b Teglværksvej 19 Anne Mette Jensen
Ålholmskolen 8 c Teglværksvej 17 Vibeke van Komen
Alsønderup Skole 7 Baunevej 8 Henning Ibsen [email protected]
Frederiksborg Byskole 7 d Carlsbergvej 13 Lisbeth Abildgaard
Hillerødsholmskolen 8 a Hillerødsholm Allé 2 Doris D. Nedergaard
Hillerødsholmskolen 8 b Hillerødsholms Allé 2, Bente Ellebye
Kulsvierskolen 7 c Jespervej 148-152 Heidi Friborg Christophersen
Marie Mørks Skole 7 b Milnersvej 1 Helene krogsgaard Hansen
Skanseskolen 7 b Østervang 124 Claus Mikkelsen
Skanseskolen 8 a Østervang 124 Beth Steiner Skanseskolen [email protected]
3450 Allerød Ravnsholtskolen 7 a Søparken 1 Betty Mogensen [email protected]
Skovvangsskolen 7 a Poppelvej 1 A Jørgen Heiberg
3460 Birkerød Bistrupskolen 7 b Nordvanggårdsvej 17 Annie Santana [email protected]
Sjælsøskolen 7 a Ravnsnæsvej 120 Karina Pedersen [email protected]
3480 Fredensborg Asminderød Skole 8 a Benediktevej 23 Susanne Aaboe [email protected]
Fredensborg Skole 7 a Benediktevej 7 Bente Eilertsen [email protected]
Fredensborg Skole 7 b Benediktevej 7 Nina Lund [email protected]
3500 Værløse Ll. Værløse Skole 7 a Ryetvej 1 Lene Gabriel
Søndersøskolen 8 b Kirke Værløsevej 50 Flemming Høier [email protected]
Syvstjerneskolen 7 b Skovløbervangen 1 Lone Birkmose Johansen
3520 Farum Stavnsholtskolen 7 b Stavnsholtvej 43 Anja Guldbæk [email protected]
3540 Lynge Lynge Skole 7 c Ved Gadekæret 15 Karsten Voss [email protected]
3600 Frederikssund Åbjergskolen 7 b Kornvænget 4 Julie Mikkelsen
Falkenborgskolen 8 b Ved Kirken 1 Gitte Jochumsen sendes senere
Oppe Sundby Skole 7 b Roskildevej 160 D Stig Larsen
3650 Ølstykke Hampelandskolen 7 b Hampelandvej 7 a Lise Zobel
Hampelandskolen 7 c Hampelandsvej 7 a Birgitte Bülow
Maglehøjskolen 7 a Skelbækvej 8A Birgitte Krohn
Maglehøjskolen 7 b Skelbækvej 8A Bettina Pedersen
Stengaardsskolen 7 b Stengaards Plads 2 Peder Moesgaard [email protected]
Tofthøj-skolen 8 a Tjørnehøj 1 Merete Aarup [email protected]
3660 Stenløse Stenløse Privatskole 7 b Dam Holme 5 Sasja Steinov
3700 Rønne Østre Skole 7 c Pingles Allé 31 Susanne Dam [email protected]
Peterskolen 7 Almegårdsvej 3 A Inge Mette Sønderskov
3730 Nexø Nexø Skole 8 b Kg. Gustausvej Karin Ann Nissen
3770 Allinge Olsker Centralskole 7.b Kildesgårdsvej 19 Anne-Mari Johnsen [email protected]
3782 Klemensker Klemensker Skole 8 a Sct. Klemensgade 26 C. Bolum [email protected]
4000 Roskilde Absalons Skole 7 c Absalonsgade 2, Finn Kjærgaard [email protected]
Hedegårdenes Skole 8.a Københavnsvej 34 Birgitta Dehn
Hedegårdens Skole 8 g Københavnsvej 34 Bjarne Larsen [email protected]
Klostermarksskolen 8 b Kongebakken 19 Karen Sørensen
Margretheskolen 7 a Margrethevej 7, Gundsømagle Henrik S. Christensen
Osted Fri- og Efterskole 7 Assenløsevej 1 Helene Gyldenkerne [email protected]
Østervangsskolen 8 c Astersvej Hanne Egekær [email protected]
Østervangsskolen 8 d Astersvej Lisbeth Klarskov
Roskilde Private Realskole 7 a Dr. Margrethesvej 6 Helle Suusgaard [email protected]
Skt. Josefs Skole 8 C Frederiksborgvej 10 Anne Marie Jansen
Skt. Josefs Skole 7b Frederiksborgvej 10 Anja Roland
Trællerupskolen 7 a Herslevvej 23, Gevninge Kate Busk Rasmussen
Tune Skole 8 a Skolegade 10, Tune Knud Alfast Henriksen
Tune Skole 8 b Skolegade 10, Tune Susanne Pahlmann
4040 Jyllinge Baunehøjskolen 7 b Baunegårdsvej 85 Vibeke Hou [email protected]
4050 Skibby Marbækskolen 7 b Selsøvej 16 Marianne Hvilsby
4070 Kirke Hyllinge Kirke Hyllinge Skole 7 Bygaden 51 Birgitte Arildsen og Torben Dahl [email protected]
4100 Ringsted Gørslev Skole 7 a Lundegårdsvej 2 Anne-Mari Sol Andersen
Kværkebyskole 7 Kværkebyvej 2 B Inga Hansen [email protected]
Ringsted Privatskole 7 Vibevej 13 Mary Sandbeck [email protected]
Sdr. Parkskolen 7 a Ahorn Alle 48 Holst/Sørensen [email protected]
Vetterslev-Høm 7 a Næstvedvej 349 B John Nielsen [email protected]
Vigersted Skole 7 a Ågerupvej 1 Grete Torpe [email protected]
4130 Viby Peder Syv Skolen 7 a Ørstedvej 63 B Vivi Holm
Peder Syv Skolen 7 b Ørstedvej 63 B Inge Mølgaard
4180 Sorø Frederiksberg Skole 7 b Smedeparken 1 Martha Sløk Hansen [email protected]
Pedersborg Skole 7 a Rustkammervej 76 Birgitte Hansen pedersborgskole 7a 01/[email protected]
Pedersborg Skole 7 b Rustkammervej 76 Mette Andersen
Pedersborg Skole 8 a Rustkammervej 76 Elsebeth Sørensen [email protected]
Sorø Private Realskole 8.y Frederiksvej 8 Kirsten Meijer [email protected]
4200 Slagelse Dyhrs Skole 8 b Frederiksgade 10 Helle Sonne [email protected]
Nørrevangsskolen 7 a Rosenkildevej 88 Merete Hüttig
Nørrevangsskolen 7 b Rosenkildevej 88 Jette Kupper
4220 Korsør Helms Skole 7 Dahlsvej 8 Jytte Svendsen
4230 Skælskør Eggelslevmagle Skole 7 a Skolevej 8 Poul Erik Bruun Nielsen
Eggelslevmagle Skole 7 d Skolevej 8 Dorte Thirslund
Eggeslevmagle Skole 7 b Skolevej 8 Mie Martens
Eggeslevmagle Skole 7 c Skolevej 8 Kim Ladefoged
4261 Dalmose Dalmose Centralskole 8 a Blomstervænget Bettina Eriksen
4293 Dianalund Holbergskolen 8 a Sømosevej 50 Berith Bonnesen
4300 Holbæk Andreasskolen 7 Blomsterhaven 1-5 Kent Fuglsang
Holbæk Private Realskole 7 b Blegdammen 4 Ulla Lauring [email protected]
Søndre Skole 8 b Gammel Ringstedvej 32 Sus Drachmann [email protected]
Stenhus Kostskole 7 a Stenhusvej 20 a Lone Tams Gildberg
Stenhus Kostskole 7 b Stenhusvej 20 A NB
4330 Hvalsø Hvalsø Skole 7 b Skolevej 5-12 Hanne Grube [email protected]
Hvalsø Skole 7 c Skolevej 5-12 Hanne Due [email protected]
4340 Tølløse Sejergaardskolen 7 a Sejergaardsvej 2 Helle Heesche [email protected]
Sejergaardskolen 7 b Sejergaardsvej 2 Lotte Pazdecki
4370 St. Merløse Allinde Lille Skole 7 Skeevevej 25-27 Rie Houmand
4390 Vipperød Ågerup Skole 7 Krogvejen 4 Susanne Thøgersen og Terkel Ajbro [email protected]
Vipperød Skole 7 a Rensdyrvej 2 Ane Fangel [email protected]
4400 kalundborg Årby Skole 7 Melbygade 3 Kirsten Hansen og Søren Kjær
4400 Kalundborg Nyrupskolen 7 a Nyrupskolevej 99 Elsebeth Halbirk [email protected]
Tømmerup Fri- og Efterskole 7 Andaksvej 19 Bettina Jespersen
4470 Svebølle Svebølle Skole 8 Stationsvej 3 Rikke Petersen
4500 Nykøbing Sj. Grundtvigsskolen 7 a Grundtvigsvej 12 Hans Henrik W. Torp
Nordgårdsskolen 7 c Billesvej 44 Kim Vangsgaard [email protected]
Nordgårdsskolen 8 c Billesvej 44 Lise Kristiansen [email protected]
4560 Vig Vig Skole 7 a Ravnsbjergvej 23 Bittten Sinius
4572 Nr. Asmindrup Nr. Asmindrup Skole 7 Asmindrupvej 38 Henrik Sandal
4591 Føllenslev Firhøjskolen 7.b Kirkemosevej 10 Mai-Britt Buur 7.b [email protected]
4600 Køge Hastrupskolen 7 a Langelandsvej 70 Anne Burmeister [email protected]
Hastrupskolen 7 b Langelandsvej 70 Gitte Johansen [email protected]
Ølby Skole 7 c Lyngvej 22 Hanne Gammelgaard
4621 Gadstrup Gadstrup Skole 7 a Ramsømaglevej 17 B Dorrit Damm-Ottesen
Gadstrup Skole 7 b Ramsømaglevej 17 b Marie Jørgensen
4622 Havdrup Havdrup Skole 7 a Skolevej 51 Tove Wilsdahl
4623 Lille Skensved Ejby Skole 7 a Skovvang 6, Ejby Gitte Ø. Jensen [email protected]
Ejby Skole 7 b Skovvang 6, Ejby Kaj Olsson [email protected]
4652 Hålev Hother Skole 7 a Faksevej 4 Sven Sonnenberg [email protected]
4681 Herfølge Herfølge Skole 7 a Billesborgvej 1 Niels Chr. Nielsen
Herfølge Skole 7 b Billesborgvej 1 Lene V. Andersen [email protected]
4683 Rønnede Mælkevangsskolen 7 a Eskilstrupvej 3 SBJ
Møllevangskolen 7 b Eskilstrupvej 3, Kongsted Bjørn Jespersen
4690 Haslev Bavneskolen 7 b Bavnestræde 36 Pernille Sønderskov
Lysholm Skole 7 a Lysholm Skolevej 10 Arne Sørensen
4700 Næstved Lille Næstved Skole 7 b Herlufsholmvej 16 Kirsten Juhl
4700 Næstved Lindebjergskolen 7 b Nygårdsvej 62 Jonna Gensbøl
Nøddeskovskolen 7 a Parkvej 109 Anne Grethe Bugtrup
Uglebroskolen 7 Nygårdsvej 110 Signe Lund Nielsen [email protected]
4733 Tappernøje Korskildeskolen 8 b Korskildevej 2 A Lisbeth Jensen [email protected]
4760 Vordingborg Ørslev Skole 7 a Rynkebjerg 7 Dorte Lund [email protected]
Vintersbølle Skole 7 a Bakkebøllevej 6 Niels Nygaard [email protected]
Vintersbølle Skole 7 b Bakkebøllevej 6 Ulla Rasmussen [email protected]
4800 Nykøbing F Ejegodskolen 7a Fjordvej 46
4800 Nykøbing Falster Ejegodskolen 8 c Fjordvej 46 Christian Tastrup [email protected]
4850 Stubbekøbing Stubbekøbing Skole 7 a Rosenvængets Allé 14 Susanne Mariager
4872 Idestrup Krogløvskolen 7 a Kirkevej 5 Benny Paulsen [email protected]
4873 Væggerløse Svaneke Skole 7 Søndergade 31 Bente Frederiksen [email protected]
4880 Nysted Brydebjergskolen 7 Brydebjergvej Hanne Mølgaard [email protected]
4900 Nakskov Vestenskov skole 8 b Vestenskovvej 51 Jette Pihl [email protected]
4913 Horslunde Ravnsborgskolen 7 b Pederstrupvej 14 Ragnhild Rod
5000 Odense C Åløkke Skole 7 b Konge Georgsvej 31 Lotte Frederiksen
Giersings Real Skole 8 a Nonnebakken 7 Birte Asby
Giersings Realskole 7 a Nonnebakken 7 Charlotte Pedersen
Giersings Realskole 7 b Nonnebakken 7 Mette Frederiksen
Risingskolen 8 a Risingsvej 25 Birthe Mikkelsen [email protected]
5200 Odense V Højstrupskolen 7 c Rismarksvej 80 Knud Toft [email protected]
5200 Odense V. Provstegårdsskolen 7 a Middelfastvej 180 Peter Eriksen
5210 Odense NV Korup Skole 7 a Præstevej 4 Merete Lange
Korup Skole 7 b Præstevej 4 Alfred Hansen
Korup Skole 7 c Præstevej 4 Rikke Mørup
Paarup Skole 7 b Parrupvej 19 Raimond Nielsen [email protected]
5220 Odense SØ Ejbyskolen 7 a Ejby Kirkevej 15 A. Spange
Ejbyskolen 7 b Ejby Kirkevej 15 Kaj Jensen
Holluf Pile Skole 8 b Nøglens Kvarter 10 Kirsten Schlosser
Tingkærskolen 7 b Ørbækvej 701 Dorthe Bruun
5230 Odense M Munkebjergskolen 7a Fengersvej 6 Michael Smitt [email protected]
5240 Odense NØ Seden Skole 7 c Bullerupvej 30, Seden Daniela Lutrynova [email protected]
5250 Odense SV Højmeskolen 8 c Højmevænget 3 Inga Olesen
Rasmus Rask-skolen 7 a Brændekildevej 30 Lisbeth Schurmann
Tingløkke Skole 7 c Bergendals Allé 25, 5250 Odense SV Elsebeth Andersen [email protected]
5260 Odense S Dalumskolen 7 b Demantsvej 30 Helle Enemærke helle.enemæ[email protected]
Hjallelseskolen 7 b Solbærvej 5 Erik Rasmussen
Hjallelseskolen 8 b Solbærvej 5 Lis Grüner Hansen [email protected]
5260 Odense S. Hjallesesskolen 7 a Solbærvej 5 Hanne Kirk [email protected]
Hjallesesskolen 8 a Solbærvej 5 Vita Hansen [email protected]
5270 Odense N Spurvelundskolen 7 a Spurvelundsvej 16 Torben Simonsen [email protected]
5300 Kerteminde Kertemindeskole 7 b Nørregade 21 Birgitte Blalith
Nymarksskolen 7 a Nymarken 47 Mette Markvardsen [email protected]
5330 Munkebo Mølkærskolen 8 Fjordvej 162 Kirsten Lani [email protected]
Svishaueskolen 7 a Toften 600 Else Andesen [email protected]
Troelskærksolen 8 a Lindø Alllé 51 [email protected] [email protected]
Troelskærskolen 7.a Lindøalléen 51 Poul Hansen [email protected]
5370 Mesinge Mesinge Skole 7 Mesinge Bygade 51 Michael Glentedt [email protected]
5450 Otterup Nislevgårds Efterskole 8 Nislevvej 11 Eddie Klinkby [email protected]
Otterup Skole 7.b Skolegade 12 Hanne Andersen/Birger Gommesen
5484 Gudme Gudme Skole 7 Storkehavevej 9 Maria Bolt [email protected]
5491 Blommenslyst Ubberud Skole 7 Ubberudvej 30 Christian Ditlevsen [email protected]
5500 Middelfart Østre Skole 7 b Viaduktvej 55 jk
5540 Ullerslev Ullerslev Centralskole 7 a Skolevej 2 Gitte Pedersen [email protected]
Ullerslev Centralskole 7 b Skolevej 2 Ingrid Busk [email protected]
5550 Langeskov Bakkegårdsskolen 7 c Rønningevej 38 Mette Thorsen [email protected]
5610 Assens Borgerskolen 8 b Provstestræde 14 Karen Rose Soe
Skelvejskolen 7 Skelvej Hannak Rasmussen
5620 Glamsbjerg Flemløse Skole 7 Langgade 26 Klaus Johansen
Glamsbjergskolen 7 a Kaj Nielsensvej 10 Helle Mørch
5672 Hæsinge Vester Hæsinge Skole 7 Birkevej 15 Martin Panum [email protected]
5683 Haarby Haarby Skole 8 a Sprtsvej 16 Randi Gass
5690 Tommerup Verninge Skole 7 Langstedvej 1 Marianne Hansen
5700 Svendborg Byskolen 7 b Skolegade 2 Jytte Horn Andersen [email protected]
Byskolen 8 c Skolegade 2 Karen Broberg
Haahrs Skole 7 a Grubbemøllevej 3 D Vera Koch [email protected]
Ida Holsts Skole 7 Kyseborgstræde 5 Peter Krøier
Nordre Skole 7 a Mølmarksvej Gitte Pedersen
Thurø Skole 7 b Bergmannsvej 25 Henny Mathiesen
Thurø Skole 8 b Bergmannsvej 25 Niels Bo Jensen [email protected]
5750 Ringe Heden-Vantinge Skole 7 Gestelevvej 45 Hanne Rasmussen [email protected]
Hjemly Friskole 7-8 Assensvej 154 J. Sander Poulsen
Søllinge Skole 7 Sdr. Højrupvejen 97 Bent Johansen [email protected]
5800 Nyborg Birkhovedskolen 7 a Svanedamsgade Alice Juhl
Borgeskovskolen 7 a Ringvej 1 Vivian Larsen [email protected]
Nyborg Private Realskole 7 a Enghavevej 1 Ulla Nørremose
5853 Ørbæk Ørbæk Skole 7 Sentvedvej 6 Line B. Jensen
5863 Ferritslev Ferritslev Friskole 7 Lundsbjergvej 42 Lone Pors Andersen [email protected]
5884 Gudme Gudme Skole 8 l Storkehavevej 9 Bent Sørensen
5900 Rudkøbing Longelse Skole 7 Longelsevej 16 Kirsten Petersen
6000 Kolding Bakkeskolen 7 b Seestvej 6 Dorthe Jørgensen
Bakkeskolen 8 b Seestvej 6 Bodil Kjestrup T. [email protected]
Brændkjærskolen 7 b Brændkjærgade 92 Mogens Hansen [email protected]
Brændkjærskolen 8 c Brændkjærgade 92 Mogens Hansen [email protected]
Kolding Realskole 7 b Vesterbrogade 6 Marianne Aamand Hansen [email protected]
Kolding Realskole 8 b Vesterbrogade 6 Lene Blok [email protected]
Munkevængets Skole 7 c Munkevænget 2 Anja Holm
Vonsild Sogneskole 7 a Catolhavegyden 21 Thomas Gylling Olsen
6091 Bjert Sdr. Bjert Centralskole 8 a Engløkke 5 c Bente Balle [email protected]kolekom.dk
6100 Haderslev Haderslev Realskole 7 a Christiansfeldvej 20 Lici Hvingel [email protected]
Hjortebroskolen 8 b Kløvermarken Elly Jepsen
Øsby Skole 8 Floutvej 3 René Steenberjg Olsen
Sct. Severin Skole 7 a Moltrupvej 1 Jørn Olesen
Starup Skole 7 a Starup Skolevej K. Reimann
6200 Aabenraa Aabenraa Friskole 8 Bjerggade 26 Antje Pallesen
Høje Kolstrup 7 d Nyløkke 4 Gitte Lassen [email protected]
Høje Kolstrup Skole 7 a-7 c Nyløkke Kristine Jessen
Rugkobbelskolen 7 a Tøndervej 90 Annette Gravesen [email protected]
Stubbæk Skole 8 a Skolegade 36, Stubbæk Knud S. Knudsen [email protected]
6240 Løgumkloster Løgumkloster Kommune Skole 7 a Grønnevej 1 Liselotte Dalsgaard [email protected]
6261 Bredebro Bredebro Skole 7 b Trælborgvej 1 Tina Lagoni
6270 Tønder Holmeskolen 7 a Holmevej 2 Hanne Hvid [email protected]
Holmeskolen 7 b Holmevej 2 Susanne H. Thomsen [email protected]
Holmeskolen c-d Holmevej 2 Jannick Johansen
6310 Broager Broager Skole 8 c Nejsvej 16 Inge Gade Matthiesen
6330 Padborg Frøslev-Padborg Skole 7 b Frøslevvej 64 Heidi Damm
6340 Kruså Kruså Skole 8 a Åbjerg 8 B Kirsten Qvist
6360 Tinglev Tinglev Skole 7 a Hovedgaden 78 Ole Friis [email protected]
6400 Sønderborg Humlehøjskolen 7 a Nørrekobbel 50 Henning Kipp [email protected]
Nybøl Skole 7 Skolevænget 4 B, Nybøl Hans Gade [email protected]
Privatskolen Als 7 Vølundsgade 18 Jette Hansen [email protected]
Privatskolen Als 8 Vølundsgade 18 Tove Buch Jensen [email protected]
6430 Nordborg Guderup Skole 8 a Skolegade 21-23 Inger-Lise Vesterlund
Havnbjerg Skole 7 a Skolevej 4 Ole Madsen
6440 Augustenborg Augustenborg Skole 8 a Kettingvej 1 A Marianne Hansen
6500 Vojens Nustrup Fællesskole 8 a Skolevej 58 Ellen Simonsen [email protected]
Over Jerstal Skole 8 a Hovedgaden 33, Over jerstal Ellen Jørgensen
6534 Agerskov Agerskov Kristne Friskole 7 Præstegårdsvej 1 Hans Mikkelsen
6623 Vorbasse Vorbasseskole 8 a Østergade 18 Elin Aggeboe
6630 Rødding Skodborg Skole 7 Parkvej 4 Dorte Flokmann [email protected]
6650 Brørup Byagerskolen 7 a Byagervej 5 Hein Madsen [email protected]
6690 Gørding Gørding Skole 7 b Nørregade Marianne Bækgaard [email protected]
Gørding Skole 8 a Nørregade 72 Kristen Jørgensen
6700 Esbjerg Boldesager Skole 7 a Nørrebrogade 100 Tina B. Jensen [email protected]
Boldesager Skole 8 b Nørrebrogade 100 Annika Christiansen
Danmarksgades Skole 7 a Danmarksgade 51-53 Gudrun Arnborg
Esbjerg Realskole 7 a Kronprinsensgade 55-59 Anna Stenumgaard-Mortensen [email protected]
6705 Esbjerg Bakkeskolen 7 b Skolebakken 166-168 Mary Vig
Bakkeskolen 8 c Skolebakken 166-168 Trine Mørk [email protected]
6705 Esbjerg Ø Skads Skole 7 a Andrup Byvej 79-81 Dorthe Rønberg [email protected]
6715 Esbjerg N Blåbjerggård skole 8 b Grønlandsparken 300 Lene Hansen [email protected]
6719 Esbjerg V Nordvangskolen 7 b Hjertingparken 202 Sonja Pedersen [email protected]
6740 Bramming Bakkevejens Skole 7 a Bakkevej 2 Irene Svenningsen [email protected]
Bakkevejens Skole 7 b Bakkevej 3 Susanne Runge
6800 Varde Kvong Friskole 7-8 Langgade 64 Ellen Ahrensback Roesgaard
Lykkegårdskolen 7 a Abildvej 25 Ursula Lorenzen
Næsbjerg 8 a Troesmosevej 2, Næsbjerg Anna-Maria Nørbo Jensen
Nordenskovskolen 7 a Sønderskovvej 107, Nordenskov Jørgen Erik Jørgensen [email protected]
6880 Tarm Tarm Skole 7 a Vardevej 9-11 Elsa Eg Hvelplund
6900 Skjern Amagerskolen 7 Amagervej 35 Søren Nørgaard
Kirkeskolen 7 b Enghavevej 10 Karla Mortensen kirkeskolen [email protected]
6950 Ringkøbing Hee Skole 7 Agersbækvej 13 Susanne Theilgaard
7000 Fredericia Egumvejens Skole 7 b Høgevej 5 Anne Dorte Lassen
Erritsø Centralskole 7 d Krogsagervej 30 Hanne Petersen [email protected]
Købmagergade Skole 7 a Sjællandsgade 35 K. Smedegaard
Købmagergade Skole 8-10 Sjællandsgade 35 Paw Skovenborg [email protected]
7100 Vejle Johannes-skolen, Rudolf Steiner Skolen i Vejle 7 Sukkertoppen 4 Gunver Strandgård [email protected]
Lindved Skole 7 a Sognegårdsvej 1 Emmy Andersen [email protected]
Lindved Skole 7 b Sognegårdsvej Henrik Niebuhr [email protected]
Lukas Skolen 7 Grundet Bygade 17 Sigrid Johansen
Petermindeskolen 7 a Petersmindevej 25 Henrik Freiesleben [email protected]
Petermindeskolen 7 b Petersmindevej 25 A Bente Bertelsen [email protected]
Søndermarksskolen 8 b Søndermarksvej 117 Knud Erik Lavritsen [email protected]
7120 Vejle Øst Hældagerskolen 7 c Nørremarksvej 157 Bjarke W. gade [email protected]
Kirkebakkeskolen 7 b Kirkebakken 9 A Gert Petersen
7171 Uldum Bøgballe Friskole 7 x Fælledvej 24 Margrethe Højlund [email protected]
7200 Grindsted Søndre Skole 7 b Tinghusgade 3-5 Margit Reitz [email protected]
Søndre Skole 8 a Tinghusgade Magny Brinch-Pedersen [email protected]
Starup Skole 7 Smedebakken 16 Inga Søndergaard
Starup Skole 8 a Starup Skolevej 35 Thierry K. vestergaard [email protected]
Vestre Skole 7 b Fælledvej Irena Piel [email protected]
7250 Hejnsvig Hejnsvig Skole 7 a Bakkevej 8 Thea Kristensen
7260 Sdr. Omme Sønder Omme 7 b Skole Allé 4 Jens Erik Svane [email protected]
7300 Jelling Bredagerskolen 7 a Bredager 26 Terkelsen/Lau [email protected]
7300 Jelling Bredagerskolen 7 b Bredager 26 Gitte Frahm/Lance Luscombe [email protected]
7323 Give Thyregod Skole 8 b Skolegade 4 Ninna A. Rasmussen
7330 Brande Dalgasskolen 7a Elme Allé 2 b Minna Pedersen [email protected]
Uhre Skole 7 Gejlbjergvej 4, Uhre Liselotte Møller Pedersen [email protected]
7400 Herning Brændgårdskolen 8 a Brorsonsvej 4 Anna Marie Andersen [email protected]
Hammerup Kommuneskole 8 b Hammerum Hovedgade 1 Poul Ross-Hansen
Herningholmskolen 7 b Sjællandsgade 86-88 Kristina Sønderup [email protected]
Herningsholmskolen 7 a Sjællandsgade 86-88 Peter Johnsen
Holtbjergskolen 7 a Valdemarsvej 345 Line Slot Kristensen [email protected]
Kølkær Skole 7 a Vestermarken 3 Anna-Mette Kristensen [email protected]
Kølkærskole 7 b Vestermarken 3, Kølkær Marie Kjeldsen [email protected]
Lind Skole 7 c Skolevænget 17 Kim Malmstrøm
Sønderagerskolen 8 b Tjaikofskisvej 3 Tina Jokumsen
7430 Ikast Vestre Skole 7 b Vestergade 47 Helene Mikkelsen [email protected]
7441 Bording Bording Skole 8 a Solsortevej 10 Charlotte Poulsen
7470 Karup J. Frederiks Skole 7 b Skolen 3, Frederiks Lotte Holm Kiilerich [email protected]
7480 Vildbjerg Nøvling Skole 7 Herningvej 70 A Ejgil Kjær [email protected]
7490 Aulum Aulum Kristne Friskole 7 Østergade 11 Inger Nielsen [email protected]
Aulum Kristne Friskole 8 Østergade 11 Anne-Marie Thorsen [email protected]
7500 Holstebro Holstebro Friskole 8 Lægårdvej 102 Asger Brodersen [email protected]
Rolf Krake Skolen 7 b Hjaltesvej 1 Karen Boisen [email protected]
7600 Struer Langhøjsskolen 7 b Langhøjvej 29, Asp Flemming Korsbo
Langhøjsskolen 8 Langhøjvej 29, Asp Gaardsted/Thise
Parkskolen 7 a Park Alle 2 Jenny Nørgaard
Struer Friskole 7-8 Drøweten 8 Karen Duus [email protected]
7620 Lemvig Nr. Nissum Skole 8 a Skolevænget 11, Nr. Nissum Vinni Mejer
Nr. Nissum Skole 8 b Skolevænget 11, Nr. Nissum Jens Jørgen Porup Nr. [email protected]
7650 Bøvlingbjerg Bøvling Friskole 7 Høvsørevej 13 Marianne B. Olsen [email protected]
Bøvling Friskole 8 Høvsørevej 13 Marianne B. Olsen [email protected]
7680 Thyborøn Thyborøn Skole 7 a Skolevej 7 Grethe Sø
7700 Thisted Hillerslev Skole 7 Hillerslev Kærvej 9 Grethe Gregersen [email protected]
Østre Skole 8 a Kronborgvej 26 Rie Hosbond [email protected]
Østre Skole 8 e Kronborgvej 26 Tine Louise Jensen
Skjoldborg Skole 7 Langebeksvej 8 Alice Odgaard [email protected]
7752 Snedsted Koldby Skole 7 a Limfjordsgade 9 Susanne Christensen
Koldby Skole 7 b Limfjordsgade 9 Bodil Lund Larsen
7760 Hurup Boddum-Ydby Skole 7 Ydbyvej Dorit Lindeskov
7800 Roslev Glyngøre Skole 8 y Strandvej 15 Birthe Fog Zeilmann [email protected]
7800 Skive Brårup Skole 7 a Brårupvej 94 Annette Due [email protected]
Dalgasskolen 7 a Dalgas Allé 22 Michael Kurth
Skivehus Skole 7 y Rosenbakken 8 Per Laugesen
Vridsted Skole 7 Dåbsbjergvej 17, Vridsted Ingelise Gudiksen [email protected]
Vridsted Skole 8 b Dåbsbjergvej 17, Vridsted Ellis Dalsgaard
7860 Spøttrup Lem Skole 7 Vejbyvej 5 Inger Lise Jensen [email protected]
Rødding Centralskole 8 Skolevej 1 Inge-Lise Eskildsen
7900 Nykøbing Mors Dueholmskolen 7 c Duevej 9
8000 Århus C Elise Smiths Skole 7 a Ny Munkegade 13 Birgitte B. Madsen
Skt.Knuds Skole 8 y Ryesgade 24 Søren Bahnsen
8000 ÅrhusC Læssøesgades Skole 7 a Læssøesgade 24 Gitte Bach
Læssøesgades Skole 7 c Læssøesgade 24 Birgit Ladefoged [email protected]
8200 Århus N Katrinebjergskolen 7c Katrinebjergvej 60 Karsten Budde
Vorrevangskolen 7 b Vorregårds Allé Else Herskind [email protected]
Vorrevangskolen 7 c Vorregårds Alle 109 Vivi Konggaard
8210 Århus V Møllevangskolen 7 b Fuglebakkevej Irma Kramer
Møllevangskolen 7 b Fuglebakkevej Irma Kramer [email protected]
Møllevangskolen 8 a Fuglebakkevej Flemming Andersen [email protected]
8220 Brabrand Gjellerupskolen 7 b Louisevej Minna Hauptmann
8240 Risskov Jakobskolen 8 Næringen 100 Tina Kruse [email protected]
Strandskolen 7 f Nellikevej 1 Malene Andersen
8260 Viby J Højvangskolen 7 c Klokkeskovvej Kuhlmann/Nielsen [email protected]
Højvangsskolen 7 b Klokkeskovvej 1 Ellen Rask
8260 Viby J. Rosenvangsskolen 7 a Rosenvangs Alle Kirsten Amby [email protected]
Rosenvangsskolen Rosenvangs Alle Ingelise Prasov
8270 Højbjerg Holme Skole 8 a Mølleskovvej 11 Østergaard/Alnor [email protected]
Skåde Skole 7 c Oddervej 169 Jan Bach
Skåde Skole 8 b Oddervej 169 Annette Nielsen
8300 Odder Odder Lille Friskole 8 Randlevvej 4 Jørn Andersen [email protected]
Rathlouskolen 7a Rosengade 83 Margit Nielsen
8305 Samsø Tranebjerg Skole 7 b Marsk Stigsvej Brigit Larsen [email protected]
8310 Tranbjerg J Tranbjerg Skole 8 a Kirketorvet 24 Helen Thomsen [email protected]
8310 Tranborg J Grønløkkeskolen 7 a John Erik Kristensen
8330 Beder Beder Skole 8 c Skoleparken 6 Kirsten Nielsen
8361 Hasselager Hasselager Skole 7 d Koltvej 17-19 Finn Tønnesen
8362 Hørning Bakkeskolen 7 c Skolevej 2 Karen Inger Rasmussen [email protected]
8370 Hadsten Østervangskolen 8 a Hammelvej 6 Henrik Møller Christensen [email protected]
8382 Hinnerup Haldum-Hinnerupskolen 7 a Svinget 4 Biblioteket
Haldum-Hinnerupskolen 7 b Svinget 4 bilbioteket
Haldum-Hinnerupskolen 7 c Svinget 4 Biblioteket
Haldum-Hinnerupskolen 8 c Svinget 4 Birger Frederiksen [email protected]
Præstemarkskolen 7 b Kvottrupvej 9, Søften Pia Læssøe [email protected]
8410 Rønde Rønde Gymnasie Gruændtskole 8 a Kr. Herskindsvej 6, May Wesseltoft
Syddjurs Skole 7+8 Molsvej 80 Torben Mikkelsen
Thosager Skole 7 a Kløvervangen 6 Britt Ljungmann [email protected]
8450 Hammel Søndervangskolen 7 a Søndervangsvej 3 Hanne Schriver
Søndervangskolen 7 c Søndervangsvej 3 Freddie Gregersen
8462 Harlev J. Næshøjskolen 8 b Gl. Stillingvej 424 Iben Gjørup
8464 Galten Gyvelhøjskolen 7 a Gyvelvej Niels Chr. Madsen [email protected]
8500 Grenå Gjerrild Bønnerup Friskole 8 a Knud Ælbæks Vej 4
Søndre Skole 7 b Åboulevarden Marianne Christensen
8520 Lystrup Lystrup Skole 7 b Lystrupvej 256 Lene Christensen
8541 Skødstrup Skødstrup Skole 7 c Rosenbakken Dorte Madsen
8543 Hornslet Hornslet Skole 8 b Ballesvej 6 Verner Madsen
8550 Ryomgaard Marienhoffskolen 7 b Marienhoffvej 11 A Lise Jensen [email protected]
8550 Ryomgård Marienhoffskolen 7 a Marienhoffvej 11 Birthe Gammelgaard [email protected]
Marienhoffskolen 8a Marienhoffvej 11 b Ruth Jørgensen [email protected]
Marienhoffskolen 8b Marienhoffvej 11 b Rikke Lauritzen [email protected]
8585 Glesborg Glesborg Skole 7 Glesborg Bygade 81 Lone Engelund [email protected]
8600 Silkeborg Funder Skole 8 a Funder Skolevej 3 Christian Nørgaard
8600 Silkeborg Funder Skole 8b Hedvig Bach Nielsen [email protected]
Hvinningdalskolen 7 a Eidervej 50 Janne Ahler janne [email protected]
Hvinningdalskolen 7 b Eidervej 50 Martin Blohm [email protected]
Kornmod Skole 7 c Skolegade 4-12 Bodil Schaarup
Skægkærskolen 8 b Sindingvej 15-17 Margit Værum [email protected]
Virklund Skole 7 a Thorsøvænget 1 A Marianne Holbølll [email protected]
Virklund Skole 7 b Thorsøvænget 1 A Hans V. Hansen [email protected]
8620 Kjellerup Thorning Skole 7 a Møllevej 7 Pia Jensen og Tanja Parbst
Vinderslev Skole 7 Vinderslevholmvej 2 Gundhild Hansen
8660 Skanderborg Ejer Baunehøj Skolen 7 Riisvej 28, Tebstrup Berit Kyhn [email protected]
Niels Ebbesens Skolen 7 a Højvangens Torv 4 Torben Johansen
Niels Ebbesens Skolen 7 bc Højvangens Torv 4 Klaus Hansen
Niels Ebbesens Skolen 8 b Højvangens Torv 4 Marianne Bredsdorff [email protected]
Skanderborg Realskole 7 a Adelsgade 129 Torben Hovmark [email protected]
Stilling Skole 7 a Gramvej Birgit Solgaard
8700 Horsens Bankagerskolen 8 b Bankagervej 99 Marianne Høj bankagerskolen.5b.98/[email protected]
Dagnæsskolen 7 b Strandkærvej 89 Helle Frost
Dagnæsskolen 8 a Strandkærvej 89 Benthe Pedersen [email protected]
Egebjergskolen 8 b Egebjergvej 165 Jørn D. Andreasen [email protected]
Hulvej Skole 7 y Hulvej 19 Margrethe Nielsen
Nim Underup Skole 7 Møllegade 20 Kirsten Dam [email protected]
Søndermarkskolen 8 a Lindvigsvej 4 Steen Lauridsen [email protected]
Søndermarkskolen 8 b Lindvigsvej 4 Ulla Lauridsen [email protected]
Torstedskolen 7 a Søndre Torstedvej Ole Højgaard [email protected]
Torstedskolen 7 b Sdr. Torstedvej 1 Ingelise Frydensbjerg
8722 Hedensted Stjernevejskolen 7 x Mosegade 75 Lene Nielsen [email protected]
8763 Rask Mølle Rask Mølle Skole 7 a Skolebakken 3 Ellen Grangaard
8800 Viborg Nordre Skole 7 c H. C. Andersensvej 5 Vibeke Liboriussen [email protected]
Overlund Skole 7 a Skolevej 10 Bodil Bak
Overlund Skole 7 b Skolevej 10 Inger Scheibel [email protected]
Søndre Skole 7 a Koldingvej 114 Inger Irene Sørensen [email protected]
Søndre Skole 7 b Koldingvej 114 Bodil Gunge Hansen [email protected]
Vestre Skole 8 c As. Ørstedsvej 22 Vibeke Olesen
8830 Tjele Hammershøj Centralskole 7 a Vorningvej 33 Jette Kolding [email protected]
8870 Langå Langå Skole 7 c Gydevej 3 Charlotte Niemann
8900 Randers Assentoftskolen 7.a Skolevej, Assentoft Bendte Hoe [email protected]
Assentoftskolen 7.b Skolevej, Assentoft Birgit Yde [email protected]
C. la Cours Skole 7 a Jyllandsgade 24 Mette Haugaard
Forberedelsesskolen 7 Hobrovej 26 A Berit Steen
Korshøjskolen 7 a Skolevænget 1, Harridslev Kai Oluf Nielsen
Mellerup Friskole 7-8 Amtsvejen 76, Mellerup Niels Krabsen
Søndermarkskolen 7 a Skanderborggade 65 Peter Frank Hansen
Søndermarkskolen 7 b Skanderborggade 65 Susanne Juul Nielsen
Tirsdalens Skole 7 a R. Hougaardsvej 50 Inge Krogh [email protected]
8963 Auning Auning Skole 8 a Sdr. Fælledvej 2-4 Jens Riiser [email protected]
8970 Havndal Havndal Skole 7 a Søringen 3 Karen Bjørn [email protected]
Havndal Skole 7 b Søringen 3 Preben Jørgensen [email protected]
Havndal Skole 8.a Søringen 3 Birgitte Buus
8981 Spenstrup Blicherskolen 7.a Haldvej Knud Hedensted
8981 Spentrup Blicherskolen 7 b Haldvej 6 Inge Christensen [email protected]
8983 Gerlev Hald-Kærby Skole 7 Solbakken Birgit Kibsgaard
8990 Fårup Søbakkeskolen 7 Skolebakken 41, Handest Ey-D Mail Kambskard [email protected]
9000 Aalborg Vesterkærets Skole 7 b Skydebanevej 1 Pia Lenette Jensen
9000 Ålborg Gammel Hasseris Skole 7 a Mester Eriks Vej 57 Laura Haargaard
Gammel Hasseris Skole 7 b Mester Eriks Vej 57 Ole Eg Clausen
Sønderbroskolen 7 b Sjællandsgade 2 Niels Ole Christensen
Stolpedalsskolen Aktivklassen Stolpedalsvej 2 Claus Pedersen [email protected]
9200 Aalborg Ø Mellervangskolen 7 b Frøstrupvej 4 Tove Johansen
9210 Aalborg SØ Gug Skole 8 d Solhøjsvej 2q Jytte Clausen
Seminarieskolen 7 b Mylius erichsensvej 127 Annette Petersen 5494 [email protected]
Seminarieskolen 7 a Mylius Erichsensvej 127 Jette Pagaard Norrild [email protected]
Seminarieskolen 8 b Mylius Erichsensvej 127 Jette Pagaard Norrild [email protected]
9210 Ålborg SØ Byplanvejens Skole 7 b Byplanvej 2 Per Svenninggaard [email protected]
9220 Aalborg Øst Herningvej Skole 7 a Herningvej 35 Tove Olsen
Herningvej Skole 7 b Herningvej 35 Allan Mogensen
Herningvej Skole 8 b Herningvej 35 Holger Sassvig Poulsen [email protected]
9230 Svenstrup Højvang Skole 7 b Tingstedet 20 Hanne Sørensen [email protected]
Svenstrup Skole 7 a Egemarksvej Helle Toppenberg
Svenstrup Skole 7 b Egemarksvej 1 Karen M. Hoffgaard
9240 Nibe Nibe Skole 7 b Lundevej 13 Marianne Gaarden
Nørholm Skole 7 Nørholmsvej 480 Birthe Sloth [email protected]
Vokslev Friskole 7 Hobrovej 97, Vokslev Jesper Staunstrup [email protected]
Vokslev Friskole 8 Hobrovej 97, Vokslev Jesper Staunstrup [email protected]
9260 Gistrup Gistrup Skole 7 a Hadsundvej 406 Kirsten Jacobsen
Gistrup Skole 7 c Hadsundvej 406 Erik Nørgaard
Gistrup Skole 8 c Hadsundvej 406 Birgit Hjort
9293 Kongerslev Sdr. Kongerslev Skole 7 b Kongensgade 4 Tina Rahbæk Andersen
9293 Sdr. Kongerslev Sdr. Kongerslev Skole 7 a Kongensgade 4 Bodil Bach [email protected]
9300 Sæby Volstrup Skole 7 a Aalborgvej 132 Grethe Jensen [email protected]
Volstrup Skole 7 b Aalborgvej 132 Hanne Munk [email protected]
Volstrup Skole 8 b Aalborgvej 132 Eva Fuglsang-Pedersen [email protected]
9310 Vodskov Vester Hassing Skole 8 a Halsvej 199 Kristian Jensen
9340 Asaa Asaa Skole 8 Ankervej 1 Anders Toft Høj [email protected]
9362 Gandrup Gandrup Skole 7 b Skolegade 4 Carin Kristensen [email protected]
Gandrup Skole 8 b Skolegade 4 Kim Schaimann [email protected]
9400 Nørresundby Løvvangskolen 7 a Løvbakken 6 Lise Qvist
Skansevejens Skole 7 a Skansevej 2 Kurt Jensen [email protected]
Skansevejens Skole 8 b Skansevej Erik S. Jørgensen [email protected]
9430 Asaa Asaa Skole 7 Ankervej 1 Dianna Graahede
9430 Vadum Nørhalne Skole 7 Bygaden Nørhalne Anni Buch
9440 Åbybro Aabybro Friskole 7 Peter Løthsvej 5 Rikke Nielsen [email protected]
Aabybro Friskole 8 Peter Løthsvej 5 Peter Rasmussen [email protected]
9480 Løkken Vrensted Skole 7 Stationsvej 12 Bodil Jensen
9490 Pandrup Jetsmark Centralskole 8 a Skolegade 2 Inger Rohde
Jetsmark Centralskole 8 b Skolegade 2 Jens Jørgen Petersen [email protected]
Jetsmark Centralskole 8 c Skolegade 2 Inger Præstholm
Jetsmark Centralskole 8 d Skolegade 4, Kås Inge-Lise Thomsen [email protected]
9500 Hobro Hobro Nordre Skole 8 c Solvej Karen Brøgger
Hvornum Skole 7 Lille Møllevej 26 Birgith Mark Larsen [email protected]
9530 Støvring Bavnebakkeskolen 8 b Bavnebakken Jytte Berg Larsen
Karensmindeskolen 7 a Mastrupvej 75 Lise Bregnhøj [email protected]
9541 Suldrup Suldrup Skole 7 ab Hjedsbækvej 289 Gade/Kirk
9550 Mariager Assens Skole 7 Skolegade 5, Assens Kirsten Wagner [email protected]
Assens Skole 8 a Skolegade 5 Elly Blom
Assens Skole 8 b Skolegade 5 Elisabeth Lübeck
Mariager Skole 8 a Hjulhusvej 3 Susanne Mikkelsen
9574 Bælum Bælum-Solbjerg Skole 8 a Skolevej 2 Gitte Dahl Nielsen [email protected]
9575 Terndrup Terndrup Skole 7 a Halvej 1 Ellen Margrethe Lund [email protected]
9600 Aars Aars Skole 7 a Kirkegade 4 Leo Bech
9610 Nørager Ravnkilde Skole 7 Skolegade 1 Lene Christensen [email protected]
Sortebakkeskolen 8 a Løgstørvej 161 Sussi Skou Nielsen
9620 Ålestrup Ålestrup Skole 7 x Vestergade 95 Birthe Wolf Medina [email protected]
9670 Løgstør Bakkeskolen 7 Brøndumvej 50 Åse Lund [email protected]
9681 Ranum Ranum Skole 7 Seminarievej 31 Lis Mouritsen [email protected]
9700 Brønderslev Ø. Brønderslev Centralskole 7 a Elmevej 100 Lissy Havmand Mortensen [email protected]
Skolegades Skole 8 a Skolegade 36 Anna Katrine Andersen [email protected]
Tolstrup Stenum Skole 8 a Tømmerbyvej 2 Lisbeth Storgaard [email protected]
Tolstrup Stenum Skole 8 b Tømmerbyvej 2 Stine Bendsen
V. Hjermitslev Skole 7 Gerdsvej 1 Søren P. Mortensen
9750 Østervrå Jerslev-Østervrå Friskole 7-8 Høngårdsvej 25 Lillian S. Jensen [email protected]
9800 Hjørring Bjergby-Mygdal Skole 8 Asdalsvej 14, Bjergby Ove Jacobsen
Højene Skole 7 a Vellingshøjvej 368 Lene Hasselgaard
Lundergårdskolen 7 a Nordens Allé 15 Jytte Østergaard
Lundergårdskolen 7 b Nordens Allé 15 Annette Lilholt [email protected]
Lundergårdskolen 7 c Nordens Allé 15 Birte Kjelgaard birte [email protected]
9830 Tårs Tårs Skole 7 a Vrejlevklostervej 8 Susanne Hansen
9900 Frederikshvan Abildgård Skole 7 b Abildvej 20 Jette Fabricius Toft [email protected]
Munkebakkeskolen 7 a Olfert Fischervej 35 Anne Olsen
9970 Strandby Strandby Skole 7 a Skolevej 10 Søren Gaardbo
Strandby Skole 7 c Skolevej 2 Tove Spangsbjerg Larsen [email protected]
9990 Skagen Ankermedets Skole 8 a Ankermedet 2 Gunnar Thinggaard [email protected]
Hedeboskolen 7 b Nordsøvej 1 Ingelis Jørgensen
Aalborg Gl. Hasseris skole 8 c Vester Eriksvej 57 V. Klappenborg
Borup borup skole 7a Hovedgaden 39 Annette Rosenfalck
borup skole 7b Hovedgaden 39 Helena Notkin
Lemvig Christinelystskolen 7 a Christinelystvej 3 Kirsten Lønberg [email protected]
Antal elever i alt